radom-info.pl

Jeden z najskuteczniejszych skrzydłowych w historii europejskiego futbolu odchodzi do PSG! Messi już nie jest graczem Barcelony!

Jeden z najskuteczniejszych skrzydłowych w historii europejskiego futbolu odchodzi do PSG! Messi już nie jest graczem Barcelony!

23.08.2021, 16:04

Bez żadnych wątpliwości ruchy transferowe piłkarskich zespołów w ramach przerwy pomiędzy sezonami robią wrażenie. Jednak ogromną ilość kibiców nożnej piłki zaskoczyło to, co mogliśmy zobaczyć latem. Większość sympatyków była przekonana, iż Leo Messi będzie piłkarzem Dumy Katalonii do ostatnich dni swojej przygody z piłką nożną. Barca jednak popadła w kłopoty finansowe i argentyński piłkarz nie miał wyjścia, był zmuszony zmienić klub. Zespołem, który podjął decyzję, aby zaoferować kontrakt dla kapitana kadry Argentyny okazał się wicemistrz Francji. Klub z francuskiej ligi zaoferował zawodnikowi z Argentyny zachęcającą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Dumy Katalonii zatwierdził. Należy zdać sobie sprawę, że to bez wątpienia istotny moment w historii europejskiej piłki. Od teraz sympatycy piłkarscy będą mieli szansę podziwiać grę Messiego we francuskiej lidze. Zapewne naprawdę dużo osób będzie zaciekawione tym, w jaki sposób Argentyńczyk się odnajdzie w nowym klubie. Argentyńczyk tworzyć będzie tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe oraz Neymar Jr, co dać może Paris Saint-Germain bardzo dużo trofeów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij