radom-info.pl

Markotne zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Pokazana przez Rafała pioseneczka za kiepska na finał turnieju Eurowizji!

Markotne zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Pokazana przez Rafała pioseneczka za kiepska na finał turnieju Eurowizji!

27.05.2021, 15:13

Bardzo dobrze to zrozumieć, iż Polska zwykle nie wzbudzała zachwytu wielbicieli dobrej muzyki podczas konkursu Eurowizji. Polski najpotężniejszym wyczynem najczęściej jest zakwalifikowanie się do części finałowej konkursu, w którym zdobywaliśmy odległe miejsca. W roku ubiegłym Eurowizja była odwołana, ponieważ panowała pandemia COVID-19, która zatrzymała nie jedynie Stary Kontynent, lecz również resztę świata. Wysłannikiem naszego narodu podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski, który miał marzenie wprawić w zachwyt fanów muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Dużo publicystów nie było uradowanych z wybrania wysłannika naszego kraju, lecz w rozrachunku końcowym do wymiany nie doszło. Szkoda że kolejny raz z rzędu musieliśmy rozstać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji reprezentował nas Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie fanów muzyki w Europie i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półmetku 65. turnieju piosenki europejskiej.

Z pewnością telewidzowie z naszego kraju są już niesamowicie zmęczeni tego rodzaju rezultatem. Trzeba pamiętać o tym, że "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego była szczerze mówiąc mizerna. Nie było niczego interesującego w tym kawałku co by mogło wprawić w zachwycenie fanów muzyki na Starym Kontynencie. Jest to kolejna odsłona turnieju piosenki europejskiej, podczas którego reprezentant naszego narodu nie jest w stanie zakwalifikować się do fazy finałowej. Z pewnością można zrozumieć to, że od wielu lat dobieranie ambasadorów Polski na konkurs Eurowizji nie wychodzi nam zbyt dobrze. Dobrze w takim przypadku pokładać wiarę w tym, iż w kolejnych latach nasz ambasador zdoła zakwalifikować się do finałowego starcia o zwycięstwo w turnieju europejskiej piosenki. W sytuacji takiej jak ta niezwykle kluczowe jest to, żeby wziąć charyzmatycznego artystę, który umieć będzie zemocjonować europejskich widzów. W innym przypadku kolejny raz nie damy rady do finału podczas turnieju piosenki europejskiej.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij