radom-info.pl

Nadciąga premierowy dzień najnowszej konsoli od firmy Sony

Nadciąga premierowy dzień najnowszej konsoli od firmy Sony

22.09.2020, 11:35

Już w 2019 roku obiecano, iż w niedalekiej przyszłości japońska firma Sony okaże fanom swoje nowe dziecko, czyli PlayStation 5. Prawdą jest, że wśród graczy dalej popularna okazuje się poprzednia konsola i nie wygląda na to, żeby zaciekawienie nią mogło się zmniejszać. Mimo wszystko japońska firma zdecydowała się na wyprodukowanie konsoli do gier nowszej generacji, w związku z czym konsumenci niecierpliwie jej oczekują.

Świeże technologie w konsoli PS5

Japońska firma Sony nie raz pokazywała, że bywa innowatorem na rynku i jest w stanie zadziwić swoich klientów. Poprzednia konsola, PS4, ustanowiła niezwykle wysoko poprzeczkę dla konkurencji - wszystko przez kompletnie nowatorską jakość, jakiej jeszcze nigdy nie miała inna firma. Naprawdę czułe DualShocki, gry nowej generacji, graficzne efekty - konsumenci oczywiście potrafili docenić tego typu wspomniane atrakcje i dzięki temu na chwilę obecną PlayStation 4 okazuje się być najlepiej zarabiającą konsolą wszech czasów.

Rzecz jasna premiera konsoli PS4 nie była pozbawiona kłopotów na starcie premiery - Sony miało zamiar podnieść różne granice technologiczne (co finalnie im wyszło), aczkolwiek dzień premiery oraz przedpremierowe pokazy PlayStation4 zrodziły różne odczucia. Graczom, przyzwyczajonym do nowatorskiej konsoli PS3, nie do końca pasowały przykładowo kontrolery, bo na starcie wydawało się, że okażą się naprawdę nieforemne. Faktycznie pady otrzymały trochę inny wygląd, lecz problemem zostawał pierwotny model PS4. PlayStation4 się przegrzewała, sprzęt potrafił też sam się wyłączać.

Jednak po zażaleniach klientów i aktualizacjach wprowadzanych na bieżąco, wyszło na jaw, iż jednak marka Sony idzie w prawidłową stronę, a wypuszczona konsola do gier otrzymała łatkę kultowej. Oczywiście nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gry, które wiele fanów bardzo ciepło wspomina.

PS5 - hit czy porażka?

Z pewnością niejeden gracz i fan świeżynek technologicznych z niecierpliwością oczekuje pojawienia się najnowszej konsoli do gier. Sony obiecało, iż gry znane z PlayStation4 ruszą na przyszłej konsoli (ale nie zadziała w drugą stronę, co wielu graczom się nie podoba). Mamy w tej chwili pierwsze wiadomości o problemach z zamówieniami przedpremierowymi - rzekomo firma Sony nie może się wyrobić z produkcją, jednakże nie wiemy, czy nie są to tylko obłudne głosy hejterów. W Internecie pojawiają się następne wiadomości też o tym, że konsola PlayStation5 miałaby mieć hipotetycznie kłopoty z rozdzielczością 4k. Jednakże i w tym przypadku pewne nie jest, co jest prawdą. Wszystko się okaże podczas premierowego ukazania się urządzenia, mianowicie dziewiętnastego listopada roku 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij