radom-info.pl

Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

19.03.2021, 13:17

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godz. 20:00 odbył się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O dyskusji tej stało się niezwykle głośno i dalej jest to jeden z przodowniczych tematów wśród rozmaitych mediów. To był pierwszy wspólny wywiad Harry'ego i Meghan po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny a także wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W trakcie rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Podczas rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, w oparciu zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w rodzinie królewskiej są chętniej po stronie Elżbiety II oraz reszty członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie da się ukryć, iż poparcie jest niespotykanie odmienne, zależnie od wieku i sympatii politycznych. Brytyjskie tabloidy , że jeżeli Harry i Meghan zechcieliby kiedyś powrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili ostatecznie swoją okazję. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła także wątek tego, iż książe nie zauważył wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się szukaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili 4 ekspertów interpretujących w mediach kwestie królewskiej rodziny na skomentowanie wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Eksperci, w tym miniony sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, zarzucając w ten sposób Winfrey stronniczość a z kolei Markle wykorzystywanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym i księżną Meghan został pokazany w wieczornym TVN24. Wówczas wywiad ten podglądało średnio mniej więcej 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako dziennikarki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Z uwagi na emocjonujące szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już niejednokrotnie. Bezspornie należy stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością cały czas omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij