radom-info.pl

Selekcjoner Paulo Sousa ogłosił na początku tygodnia skład reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Europy! Kilku reprezentantów odstrzelonych od narodowej drużyny!

Selekcjoner Paulo Sousa ogłosił na początku tygodnia skład reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Europy! Kilku reprezentantów odstrzelonych od narodowej drużyny!

25.05.2021, 13:05

O graniu w rozgrywkach na poziomie mistrzowskim marzy mnóstwo młodych chłopców, których życiowym celem są występy profesjonalne w piłką nożną. Nie ma wątpliwości co do tego, że futbol to w aktualnej chwili najchętniej oglądana dyscyplina w Europie. Od młodych lat zawodnicy walczą o to, aby w przyszłych latach występować w spotkaniach na najsławniejszych murawach do piłki nożnej. droga do pozostania graczem do łatwych nie należy i obliguje do wielu poświęceń i musimy jednakże pamiętać o tym. Młodociani chłopcy, którym powiodło się bardzo często budzą naprawdę często uprzedzenie ale i tym samym poważanie wśród swoich znajomych. 24 zespoły wezmą udział w mistrzostwach Starego Kontynentu, które będą startować w przyszłym miesiącu. To z pewnością oznacza, że na kibiców futbolu czekają fenomenalne przeżycia. Bez najmniejszych wątpliwości staniemy się świadkami sporej liczby goli oraz pojedynków piłkarskich, ponieważ turniej czempionatu europejskiego grany będzie przez równy miesiąc. Selekcjoner Paulo Sousa podał do wiadomości publicznej listę piłkarzy na starcia podczas europejskich mistrzostw, i dlatego też w tym właśnie artykule z kolei mamy zamiar się skonsolidować na reprezentacji Polski.

Od paru dekad ogłaszanie listy piłkarzy na wielkiej rangi rozgrywki takie jak mundial lub Mistrzostwa Europy pobudza gigantyczne doznanie w naszym narodzie. Zwykle trafiały się w takich sytuacjach rewelacje, które nie wszystkim podobały się. W przypadku tych powołań było identycznie. Bez wątpienia bardzo dużym zaskoczeniem, w chwili gdy trener Sousa Paulo ogłosił kadrę był brak w narodowej drużynie Grosickiego Kamila, który przez wiele lat stanowił trzon naszej drużyny narodowej. Od wielu miesięcy zawodnik West Bromwich Albion nie gra często i jest to podstawowym powodem tego, iż szkoleniowiec Sousa nie miał ochoty powołać Kamila do grupy zawodników polskiej reprezentacji na mistrzostwa Starego Kontynentu. W praktyce posiadamy naprawdę ekipę, która może walczyć o genialny wynik na Mistrzostwach Europy. Zostaje nam więc wyczekiwać na otwierający pojedynek Mistrzostw Europy, gdzie polski zespół będzie grać ze Słowacją.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij