radom-info.pl

Triumf Trójkolorowych z Chorwacją.

10.09.2020, 10:49

W pojedynku Francji z drużyną Chorwacji mogliśmy oglądać dużą ilość goli. Finalny rezultat meczu to 4:2 na korzyść Francji. Tym samym drużyna z Bałkanów nie była w stanie zrewanżować się za finał mistrzostwa świata w piłce nożnej w Moskwie. Francuzi okazali się w tym pojedynku odrobinę mocniejsi od zawodników z Chorwacji.

Wielu znawców postrzegało to starcie wyrównanie rachunków za finałowy pojedynek mistrzostw świata w Moskwie. Pierwsze minuty spotkania tylko to udowadniały. Chorwaci grali o wiele odważniej. Konstruowali wiele sytuacji. Pierwsze trafienie dla Chorwatów zdobył Lovren. Asystujące zagranie w tej akcji wykonał Lucas Hernandez. Po piętnastu minutach goście prowadzili 1:0.

Mistrzowie świata nie umieli powstrzymać następnych akcji tworzonych przez zawodników z Bałkanów. Świetnie grał bramkarz Chorwatów. Jego interwencja powstrzymała Antoine Griezmanna przed zdobyciem trafienia. Antoine Griezmann ustrzelił bramkę trochę później. W tej sytuacji bramkarz Chorwatów nie miał szans na obronę.

Dużo trafień w meczu.

Wynik remisowy nie odpowiadał zawodników obu drużyn. Najlepsze ekipy ostatniego mundialu marzyły tylko wygraną w tym spotkaniu. Tak więc przez cały czas fani mieli możliwość śledzenia fantastycznych akcji. Mnóstwo goli jest tego idealnym tego przykładem. Na murawie Francuzów widzieliśmy pasjonujący pojedynek.

Na koniec pierwszej części starcia Trójkolorowi rozpoczęli odrabiać straty. Bardzo ważna w w tej sytuacji była forma Martiala, który zdobył bramkę dające remis mistrzom świata. Starcia w ramach Nations Cup potrafią zapewnić sympatykom piłkarskim wiele wspaniałych emocji. Piłkarze tych reprezentacji pokazali fantastyczne zdolności kibicom na całym świecie. Na pewno sporo sympatyków może być zachwyconych. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze.

Piłkarze wicemistrzów świata musieli do pogodzenia się z porażką. Chorwaci pokazali się z dobrej strony. Dla Francji to drugie zwycięstwo w Narodów Lidze.