radom-info.pl

Wraca następna edycja Top Model!

Wraca następna edycja Top Model!

25.09.2020, 11:17

Top Model jest zalicza się do hitów jesiennej ramówki TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także rozpoznawalne jury, którzy zgromadzają przed ekranem tysiące widzów. Dodatkowo pojawia się gościnnie kilka znanych i cenionych w przestrzeni modowej osobistości, czyli redaktorki pism, fotografowie światowej sławy, a także znane modelki.

W ramach tego sezonu o miano Top Model walczyć będzie czternastu uczestników, wśród których są także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Złoty bilet jury przyznaje osobie, której predyspozycje do stania się modelką lub modelem są największe, dzięki czemu owy uczestnik na wstępie znajdzie się w domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra to ocena internautów, którzy oddali głos swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co nas czeka w tej edycji Top Model?

Top Model stawia sobie za cel zaoferować nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, więc co sezon zgłoszenia wysyła spora ilość chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Jurorzy oceniają ich zmagania i decydują o tym, który z zawodników opuszcza program w danym odcinku. Jest jeszcze opcja przywrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W najnowszym sezonie dowiemy się, który z nich stanie się następnym zwycięzcą programu. O zwycięstwo zmaga się dużo interesujących modelek i modeli, w związku z tym na pewno warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij