radom-info.pl

Niezwykła narodowa drużyna Szwajcarii wypracowała awans do fazy ćwierćfinałowej zmagań Mistrzostw Starego Kontynentu! Narodowa drużyna francuska została pokonana i nie będzie w stanie wygrać mistrzowskiego tytułu!

01.07.2021, 11:34

Kibice piłkarscy w wieczór poniedziałkowy byli obserwatorami niezwykłego meczu na boisku w Rumunii. Niewiele ekspertów spodziewało się tego, że starcie pomiędzy kadrą narodową Szwajcarii a francuską ekipą zapewni tak dużo fantastycznych bramek. triumfatora spotkania mogliśmy ujrzeć dopiero po konkursie karnych, a gwiazdy obu kadr prezentowali się niesamowicie. Jako pierwsi gola trafili zawodnicy szwajcarskiej drużyny, jednak piłkarze francuskiego zespołu bardzo dobrze zaczęli drugą połowę, gdy 2 trafienia zdobył Karim Benzema. Mogło się zdawać, że emocje podczas tego meczu w tym momencie skończyły się, kiedy na 3 do 1 trafienie zaliczył Paul Pogba. Piłkarze kadry Szwajcarii nie mieli w planach jednak odpuścić i ku zdziwieniu wszystkich dali radę doprowadzić do wyrównania. Arbiter tego starcia nie miał wyjścia i był zmuszony poprosić obie drużyny na dogrywkę. Dodatkowy czas gry także nie przyniósł końcowego rozstrzygnięcia, i dlatego o rozstrzygnięciu pojedynku zdecydować musiały karne. W trakcie jedenastek lepsza się okazała szwajcarska kadra narodowa, która wygrała rezultatem 5:4. Gracze szwajcarskiej drużyny narodowej podczas ćwierćfinałowego meczu zmagać się będą z hiszpańską narodową kadrą.